Turvatehnik tase 5 ja 6 infoseminar märtsis

Turvasüsteemide tehniku kursustel saad ülevaate turvasüsteemide paigaldamisest, kehtivatest standarditest, valvesüsteemide saladuste tagamisest; lisaks antakse ülevaade tulekahjusignalisatsioonide tööpõhimõtetest, nõuetest ja paigaldamisest, gaasi-, vee- ja vahukustutussüsteemidest, töötervishoiust jpm. Kursuse kestus on kokku neli päeva. 
Käsitletavad teemad:

Turvasüsteemide tehniku kutsekvalifikatsiooni taotlemine; Tööohutus

 Evakuatsioonihelindus; Võrguvideosüsteemid ja arvutivõrk; Videovalvesüsteemid, komponendid, vead videos.

Vee-ja vahtkustutussüsteemid; Automaatsete tulekahjusignalisatsioonisüsteemide tööpõhimõtted ja kasutatavad komponendid; Nõuded, eritingimused ja standardid automaatsete tulekahjusignalisatsioonisüsteemide projekteerimisel, paigaldamisel ja hooldamisel; Suitsutõrjesüsteem, hädavalgustus; Gaasikustutussüsteemid;

Turvasüsteemide ülesehitus, nõuded süsteemide paigaldamisele, hooldamisele ja projekteerimisele; Valvesüsteemide saladuse tagamise meetmed (tegevusload, paigaldaja õigused, objekti üleandmine tellijale); Süsteemide põhinõuded, standardid, eriotstarbelised andurid ja - süsteemid, Läbipääsusüsteemid; Sissetungivastased turvasüsteemid; Arvutivõrgu ülesehitus ja võrgu turvalisus;

Kursuse läbiviijad on oma ala tipud (Vassil Hartšuk, Ülo Kala, Neeme Ervin; Harri Uljas jt). Tule ja õpi meie juures parimatelt ekspertidelt!
Turvasüsteemide tehniku infoseminar on suunatud turvasüsteemide vastutava spetsialisti, tase 5 ja turvasüsteemide projekteerija, tase 6 pädevuste nõuete tutvustamisele.

Kursuse toimumise kuupäevad on: 23. märts; 24. märts; 28. märts; 29. märts

Järgnevate eksamite toimumisajad on:

  • turvasüsteemide vastutav spetsialist, tase 5- 18.aprill
  • Turvasüsteemide projekteerija, tase 6- 11.aprill

Info ja registreerimine siin  ning jooksev informatsioon meie facebook`i lehel