Kutsekoda tunnustas ETEL tegevust

SA Kutsekoda tunnustas 2017. aasta parimaid kutse omistajaid. ETEL pälvis paljude parimate seas aunimetuse TUNNUSTATUD KUTSE ANDJA 2017 - Selgesõnaline teejuht kutse taotlejale.
Tunnustatakse pühendunud kutse andjaid – erialaliite ja teisi kutseeksamite läbi viimise õigusega organisatsioone – hindamise info selge esitamise eest.

SA Kutsekoda tunnustas oma 2017. aasta tänuüritusel parimaid kutse omistajaid. ETEL pälvis paljude parimate seas aunimetuse TUNNUSTATUD KUTSE ANDJA 2017 - Selgesõnaline teejuht kutse taotlejale.

Kutsekoja juhatuse liikme Katrin Keremi sõnul soovitakse tunnustatud kutse andja kvaliteedimärgiga esile tõsta neid organisatsioone, kes on oma tegevusega teistele eeskujuks. „Sel aastal pälvisid tunnustuse kutse andjad, kes on hindamise info selgesõnaliselt esitanud. Kutse taotlejate jaoks on väga oluline, et kogu eksamiks ettevalmistumine ja eksam ise oleks üheselt kirjeldatud“, selgitas Kerem.

Täname kõiki turvaturu osapooli ja koostööpartnereid eduka tööaasta eest turvalise elukeskkonnaga seotud kutsesüsteemi arendamisel.