ETEL Saalijalgpalli turniir 2018

ETEL liikmetele suunatud saalijalgpalli turniir on ellu kutsutud, et edendada sportlikke eluviise ja tugevdada ETEL liikmeskonna omavahelist suhtlemist. 

Traditsioonid ja järjepidevus on need, mis tugevdavad suhteid ja loovad turvalise tunde ka inimeste vahelistes suhetes. Oktoobrikuu teisel laupäeval korraldasime ETEL liikmetele traditsioonilise saalijalgpalliturniiri Optimus Systems AS rändkarikale.

Mänguplatsil võtsid mõõtu seekord neli võistkonda - G4S Eesti, Viking Security, USS Security ja Optimus-Walde. Pingeliste mängudega selgitati selle aasta parimad. Esimesest alagrupist väljus kolme võiduga Vikingi võistkond, kes ka teises alagrupis ei andnud oma senist liidripositsiooni käest.

Finaalis läksid vastamisi Viking ja USS Security. Tulemusega 3:1 väljus võitjana Viking Security. Teise koha saavutas USS Security ning kolmanda koha sai eelmise aasta liider G4S Eesti. Võitlusvaimu jätkus kõikidel meeskondadel lõpuni välja. Näha sai tasavägise veerandfinaali jõulist penaltiseeriat G4Si ja USS vahel ja väga osavat väravavahtide tööd.

Oli meeleolukas ja tore laupäev ilusa sügisilma saime veel pealekauba. Järgmisel aastal võistleme hea koostöö nimel uuesti.