Tuleohutuse ja valvesüsteemide teenuste standardi infoseminar
koolitus
2019.12.03 10:00
Tallinn, Endla 16
Registreeri

Alates 2017. aasta veebruarist on jõustunud Eesti standardina inglise keeles standard EN 16763:2017 „Tuleohutuse ja valvesüsteemide teenused“ (ingl Services for fire safety systems and security systems). Selles standardis määratakse kindlaks teenusepakkujatele esitatavad miinimumnõuded ning nende töötajate pädevused, teadmised ja oskused, kelle ülesanne on tuleohutussüsteemide ja/või turvasüsteemide kavandamine, projekteerimine, paigaldamine, kasutuselevõtmine, kontrollimine, üleandmine või hooldus.

2019. aastal tõlgiti Euroopa standard eesti keelde. ETEL koolituskeskus korraldab infoseminari, kus antakse ülevaade standardist ja tutvustatakse selle rakendamise võimalusi Eestis.


Käsitletavad teemad:

  • Nõuded teenusepakkujale
  • Nõuded alltöövõtule
  • Nõuded töötajatele ja seos Eesti Kutsesüsteemiga
  • Nõuded teenuse osutamise tulemustele
  • Dokumentatsiooni koostamise soovitused


Vabad kohad: 15 (15)

 

Toimumise kuupäev: 3. detsember 2019

Registreerimise lõpp: 26. november 2019

Toimumise asukoht:  ETEL koolituskeskus, 2. korrus (Endla 16, Tallinn)

 

Infoseminari hind:

Üks osaleja: 135 €

kaks ja enam osalejat ühest asutusest: 120 €

ETEL liige: 95 €

Hinnad ei sisalda käibemaksu.

 

Õppe maht: 4 akadeemilist tundi
Päevakava:  lisatakse hiljemalt 1 nädal enne infoseminari algust

Sihtgrupp: tuleohutussüsteemide ja/või turvasüsteemide projekteerijad, paigaldajad ja hooldajad, projektijuhid, riskijuhid/tehnikajuhid jt huvilised. 

Koolitaja: Andre Lilleleht - Eesti Turvaettevõtete Liidu tegevjuht, turvasüsteemide paigaldamise, hooldamise ja projekteerimise kutsete ning turvateenistuse kutsete kutsekomisjoni esimees, valve- ja kaitseteenuste ekspertgruppi liige, häire- ja valvesüsteemide ekspertgruppi liige, tuleohutusteenuste ja tuleohutuse süsteemide ekspertgruppi liige.

Õpikeskkond:  Auditoorne töö toimub ETEL koolituskeskuse õppeklassis, mis on varustatud grupi suurust arvestades vajaliku arvu laudade ja toolidega, tahvli, esitlusarvuti ja projekteerimisvahenditega.

 

Loobumistingimused: Kui koolitusele registreerunul ei ole võimalik koolitusest osa võtta, tuleb sellest teavitada Koolitaja kontaktisikut e-kirja teel (koolitus@etel.ee). Koolitusest loobumise teatamisel kuni 7 päeva enne koolituse algust tagastatakse 100% õppetasust. Koolitusest loobumise teatamisel 2-6 päeva enne koolituse toimumist tagastatakse 75% õppetasust. Koolitusest loobumise teatamisel vähem kui 48 tundi enne koolituse toimumise algust või koolitusele teatamata mitteilmumisel õppetasu ei tagastata. Makstud õppetasu on võimalik üle kanda teisele koolitusele. Lisainfo: http://www.etel.ee/spetsialistile/oppekorralduse-alused.

 

  * koolitaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

 Lisainfo: koolitus@etel.ee või telefonil +372 5647 6055  

.


Info parkimise kohta

Parkimine kliendiparklas on 2 tundi tasuta. Registreerimine e-parkimise automaadis Endla Ärimaja fuajees.
Parkimine Kesklinna valveta parkimise tsoonis (T10) on tasuline E-R 7:00-19:00 ja L 8:00-15:00. Hindadega saab tutvuda siin: https://www.tallinn.ee/est/Tasuline-parkimine.
Endla Ärimajast 100 m kaugusel (Luise tn 19, sissepääs Endla tänava kaudu) asub EuroPark tasuline parkla - 24 tundi - 3 €, mobiilne parkimine.