Infopäev Turvajuht, tase 5 taastõendajatele
koolitus
2020.03.06 10:00
Tallinn, Endla 16
Registreeri

Infopäev on mõeldud Turvajuht, tase 5 kutsekvalifikatsiooni omanikele, kes soovivad ette valmistuda kutsekvalifikatsiooni taastõendamise eksamiks. Infopäeval tutvustatakse Turvajuht, tase 5 kutsehindamise põhimõtteid ja põhilisi eksamiteemasid. Kõik osalejad saavad ligipääsu e-õppematerjalidele ja enesekontrollitestidele, mille tulemused analüüsitakse samuti infopäeval.

 

Vabad kohad: 15

 

Toimumise kuupäev: 6. märts 2020

Registreerimise lõpp: 28. veebruar 2020

Koolituse asukoht: Endla Ärimaja, Endla 16, Tallinn

 

Koolituse hind:

Üks osaleja: 55 €

ETEL liige: 35 €

Hinnad ei sisalda käibemaksu.

Hind sisaldab: kohvipausid, ligipääs e-õppematerjalidele ja enesekontrollitestidele kestvusega 30 kalendripäeva.


Õppemaht: 5 akadeemilist tundi

Täpsem ajakava listaakse hiljemalt 1 nädala enne infopäeva toimumist.


Koolitaja
Helges Mändmets omab üle 40-aastast töö- ja koolituskogemust õiguskaitseorganites ja turvavaldkonnas. Põhitööna tegelenud turvalisuse alase koolitusega 12 aastat. Valdkondadeks on õigusaktid, turvatöö tehnoloogia ning selle organiseerimine, turvataktika, riskianalüüsi ja turvaplaani koostamine. Lisaks on Helges ETELi Turvateenistuse valdkonna hindamiskomisjoni liige.


Loobumistingimused: Kui koolitusele registreerunul ei ole võimalik koolitusest osa võtta, tuleb sellest teavitada Koolitaja kontaktisikut e-kirja teel (koolitus@etel.ee). Koolitusest loobumise teatamisel kuni 7 päeva enne koolituse algust tagastatakse 100% õppetasust. Koolitusest loobumise teatamisel 2-6 päeva enne koolituse toimumist tagastatakse 75% õppetasust. Koolitusest loobumise teatamisel vähem kui 48 tundi enne koolituse toimumise algust või koolitusele teatamata mitteilmumisel õppetasu ei tagastata. Makstud õppetasu on võimalik üle kanda teisele koolitusele. Lisainfo: http://www.etel.ee/spetsialistile/oppekorralduse-alused.

 

Lisainfo: koolitus@etel.ee või telefonil +372 5647 6055

.

* koolitaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi