Tunnustatud Turvalahendus 2016 paigaldaja on AS Hansab

Eesti Sõjamuuseumis toimunud ETEL korralisel üldkoosolekul kuulutati välja Eesti Tunnustatud Turvalahendus 2016. Parimale kohale konkureerisid TS Laevad OÜ, Riigi Kinnisvara AS ja Hansa Bussiliinid AS poolt tellitud lahendused. 

2015 aasta turvavaldkonna parimatele töötajatele antakse Turvakonverentsil üle Aasta Turvatöötaja ja Aasta Turvatehniku tiitlid

ETEL soovib tunnustada parimate valimisega valdkonna tavatöötajaid, kes panustavad juuretasandil turvalisusesse ja on turvaettevõtluse alustalad. Seoses liitu kuuluvate ettevõtete suure huviga tuua välja oma parimaid töötajaid ja laiapõhjalisema valiku tegemiseks eelmise aasta nominentide valikust, kaasati žüriisse lisaks ETELi enda otsustajatele liidu head koostööpartnerite esindajad – Siseministeerium, Päästeamet, Kindlustusseltside Liit, Naabrivalve ja Äripäev.

Aasta Turvatöötaja 2012

Juba viiendat aastat valib Eesti Turvaettevõtete Liit aasta parimat turvatöötajat. Valik tehakse liikmeskonna ettevõtete parimatest parimate nominentide seast.

Tunnustatud turvalahendus 2012

Eesti Turvaettevõtete Liit avaldab iga-aastast tunnustust eelmise aasta parimatele turvalahendustele. Tunnustatakse ettevõtteid ja organisatsioone, kes on oluliselt panustanud oma vara ja inimeste turvalisuse tõstmisesse. Sellise tunnustuse osutamisega soovib Turvaettevõtete Liit tõsta esile innovatiivseid, tehniliselt ja korralduslikult keerukaid lahendusi turvavaldkonnas ja tunnustada kliente, kes vaatamata keerulisele majandusolukorrale turvalisusesse märkimisväärselt panustavad.